جست و جوی اسباب بازی

سن:

جنسیت:
دختر
پسر
هردو
اهداف پرورشی:
خلاقیت
رشد فیزیکی
مهارت های دست
تفکر
حواس 5 گانه
هماهنگی چشم و دست
تمرکز
زبان آموزی
مهارت های اجتماعی
خواندنی های آموزشی برای والدین
 • 4 تمرین برای تقویت توانایی تمرکز کودکان

  چرا تقویت توانایی تمرکز لازم است: برای آسان کردن کارهای مدرسه فرزندتان برای حفظ عمل توانایی های حافظه و بکارگیری حافظه برای رشد توانایی های یادگیری برای فراموش نکردن مطالب، جا نگذاشتن چیزها، به خاطر سپردن کارها و... .
  بیشتر بخوانید
 • 5 خوراکی برای هوش کودکان

  محققان آمریکایی به این نتیجه دست یافتند که مصرف پنج ماده غذایی می‌تواند باعث افزایش هوش کودکان شود...
  بیشتر بخوانید
 • چرا بچه ها خجالتی می شوند؟

  خجالت در دوران کودکی شایع است، اما بسیاری از والدین را نگران می کند. برخی از کودکان به علت تجربه های سخت زندگی خجالتی می شوند، اما اغلب با این صفت متولد می شوند.برای برخی از کودکان، موقعیت ها و تعامل های اجتماعی ترساننده است و هنگامی که این کودکان در تماس با کودکان جدید قرار می گیرند، احساس راحتی نمی کنند. گرچه اقلیتی از این کودکان ممکن است دچار مشکل عاطفی باشند، اغلب این کودکان به طور طبیعی انزواجو هستند و در خو گرفتن نسبت به موقعیت های جدید به کندی عمل می کنند.
  بیشتر بخوانید
 • 15 راه برای پرورش بینش ریاضی در کودکان (2)

  هفته گذشته گفتیم برخی از والدین گله مند هستند که فرزندشان منطق ریاضی ندارد یا مشکلات فراوانی در ریاضی دارد و می پرسند چگونه است که برای بعضی از کودکان ریاضی خیلی آسان است. بینش ریاضی نه ارثی است و نه شانسی ولی کاشتن بذر آن در کودکی است...
  بیشتر بخوانید
 • بازی:جورچین حیوانات

  در این بازی فرزندتان چه چیزهایی یاد می گیرد : با مفهوم دسته بندی یا طبقه بندی یا گروه بندی آشنا می شود تصاویر را بازشناسی می کند آنها را طبقه بندی می کند با حیوانات وحشی و نام آنها آشنا می شود .
  بیشتر بخوانید
هفته نامه فرفرک

روش های پرداخت و ارسال
#کودک #والدین #فرزند #ارتباط_با_کودک