پازل انگشتی حیوانات جنگل

موجود
رده سنی:
2 تا 4 سال
                                       جنسیت:
دختر و پسر
توضیح کالا:

بازی فکری آموزشی "پازل انگشتی حیوانات جنگل" دارای دو صفحه مغناطیسی برای انجام دو بازی برای کودکان است. صفحه اول امکانی را فراهم می آورد تا کودک درباره ی حیوانات جنگل داستان سرایی کند و از این طریق نه تنها قدرت تجسم او افزایش می کند بلکه مهارت های گفتاری و ارتباطی او نیزتقویت می شود. این کالا  به والدین فرصت گفت و شنود و تبادل نظر و اطلاعات با کودک را می دهد و موجب آشنایی آن ها با ذهنیات فرزند خود نیز می شود. عملکرد دیگر این کالا بکار گرفتن ماهیچه های کوچک دست است تا او را برای استفاده از آن ها در کارهای دقیق و ظریف  مثل نوشتن که نیاز به حرکات منسجم و دقیق انگشتان دارد آماده سازد. پازل انگشتی وسیله ای است که  حرکت ماهیچه را را تقویت می کند و کودکان می توانند علاوه برتقویت مهارت های فیزیکی, با مفاهیم و حیوانات نیز آشنا شوند.

در صفحه دوم بازی کودکان  با بلند کردن قطعات پازل؛  شباهت میان شکل قطعه ی پازل و جای مخصوص آن را کشف و مشاهده می کند و آن ها را به خاطر می سپارد سپس دوباره هر کدام را سر جایش می گذارد که همه ی این اعمال به تقویت حافظه ی دیداری و منطق هندسه او کمک می کند.

این کالا محصول کارخانه کوئرچتی کشور ایتالیا می باشند‏.‏ تلاش این شرکت بر ساخت اسباب بازیهائیست که بتواند مهارتها و همخوانی بین مغز و دست را افزایش داده همچنین قدرت تشخیص و تحلیل وقایع قوانین ساده فیزیکی حاکم بر جهان را در کودکان ارتقاء بخشد‏.‏

ویژگی های کالا:
هماهنگی چشم و دست
پرورش خلاقیت
آشنایی با حیوانات
قطعات استاتدارد و مرغوب
برد دو طرفه مغناطیسی
ساخت کشور ایتالیا
محتویات بسته بندی: ۱۲ کاراکتر مغناطیسی حیوانات، یک صفحه دو رو مغناطیسی
جنس کالا: مغناطیسی
شرایط خرید:
توصیه می کنیم برای یک خرید لذت بخش و مطمئن حتما اینجا را بخوانید.
 
گروه بندی(کاربرد): بازی های فکری
اهداف پرورشی:  افزایش مهارت های دست، هماهنگی چشم و دست ، خلاقیت
تولید کننده: Quercetti
قیمت این محصول:  125000 125000   افزودن به سبد خرید  ارسال: 1 الی 3 روز کاری
 
کالاهای مرتبط
بازی پروانه ها
موجود
بازی شنل قرمزی
موجود
منچ مگنتی
موجود
ال کاپیتان
موجود