تلفن فرفرک
مطب کودک
  • مطب کودک
  • 5262
  • 5263
  • 5261

مطب کودکناموجود
رده سنی:
3 سال به بالا
                                       جنسیت:
پسر و دختر
توضیح کالا:

این سوال  و جواب براتون آشنا نیست؟: " بزرگ شده می خوای چیکاره شی؟! می خوام دکتر شم"... اکثر بچه های در رویای خود یک دکتر هستند و از تجربه دکتر بودن لذت می برند. این اسباب بازی با گوشی مخصوص شنیدن صدای تنفس، چراغ قوه مخصوص دیدن گوش بیمار، تب سنج دیجیتال، پیجر، آینه دندانپزشکی، عینک و یک آمپول بزرگ کودک شما را یک دکتر تمام عیار خواهد کرد.

3 تا 6 سالگی دوره ای است که کودکان بازی های تقلیدی و تخیلی را خیلی زیاد انجام می دهند و به این نوع از بازی ها بسیار علاقمندند. اسباب بازی های شغلی و نقش بازی امکان بازسازی و خلق موقعیت ها، وقایع، اعمال و صحنه هایی را می دهد که الهام گرفته از شناخت و درک کودک از دنیای اطراف خود است. با استفاده از این گروه اسباب بازی ها کودکان می توانند افراد، قهرمانان، حیوانات و موقعیت های مختلف را شبیه سازی کنند. اسباب بازی های گروه شغلی و نقش بازی ها بر اساس اندازه ی فیزیکی کودکان ساخته می شود تا بتوانند نقشی را که خودشان انتخاب کرده اند به راحتی بازی کنند. این موضوع را هم بدانید که بازی های شغلی و نقش بازی به کودکان اجازه ی استفاده از تخیل را می دهند، توانایی آن ها را برای  کنترل حرکات و هیجانات بهتر می کند، به تقویت مهارت های اجتماعی آن ها کمک و به آنها امکان به اجرا در آوردن آموخته هایش را می دهند.

ویژگی های کالا:
تقویت مهارت های اجتماعی
پرورش تخیل
شامل انواع وسایل دکتری و کیف کمک های اولیه
توجه: به دلیل داشتن قطعات ریز برای کودکان زیر 3 سال مناسب نمی باشد.
محتویات بسته بندی: هشت ابزار پلاستیکی پزشکی به ارتفاع تقریبا 12 سانتی‌متر، یک گوشی پزشکی با قابلیت پخش صدای قلب با فشردن هر بار دکمه، یک نشانگر علامت اضطراری با فشردن دکمه و روشن شدن صفحه، یک کیف پلاستیکی کمک‌های اولیه به ابعاد 15 × 5 × 25 سانتی‌متر
جنس کالا: پلاستیکی
زمان ارسال: 1 الی 3 روز کاری
شرایط خرید:
توصیه می کنیم برای یک خرید لذت بخش و مطمئن حتما اینجا را بخوانید.
 
گروه بندی(کاربرد): لوازم شغلی و نقش بازی
اهداف پرورشی: مهارت های اجتماعی، مهارت های دست، هماهنگی میان چشم و دست
تولید کننده: keen way
کدکالا: FA-526
نظرات کاربران
ارسال نظر