تماس با ما
مجموعه نگهداری حیوانات خانگی
  • مجموعه نگهداری حیوانات خانگی
  • 5372
  • 5373
  • 5374

مجموعه نگهداری حیوانات خانگیناموجود
رده سنی:
3 سال به بالا
                                       جنسیت:
پسر و دختر
توضیح کالا:

کودکان خود را با حیوانات آشنا کنیم. این اسباب بازی با داشتن 3 مدل حیوان خانگی و سه زمینه بازی کلاس درس، مطب پزشک و آموزش موسیقی این امکان را فراهم می کند تا کودک حیوانات دوست داشتنی خود را آموزش دهد و از آنها نگهداری کند. این امر باعث پرورش حس مسئولیت پذیری کودک می شود و می تواند ساعت ها سرگرم باشد. والدین نیز می توانند با پذیرش نقش عروسک ها با کودکان خود همراه شوند و لحظات شادی کنار هم رقم بزنند.

3 تا 6 سالگی دوره ای است که کودکان بازی های تقلیدی و تخیلی را خیلی زیاد انجام می دهند و به این نوع از بازی ها بسیار علاقمندند. اسباب بازی های شغلی و نقش بازی امکان بازسازی و خلق موقعیت ها، وقایع، اعمال و صحنه هایی را می دهد که الهام گرفته از شناخت و درک کودک از دنیای اطراف خود است. با استفاده از این گروه اسباب بازی ها کودکان می توانند افراد، قهرمانان، حیوانات و موقعیت های مختلف را شبیه سازی کنند. اسباب بازی های گروه شغلی و نقش بازی ها بر اساس اندازه ی فیزیکی کودکان ساخته می شود تا بتوانند نقشی را که خودشان انتخاب کرده اند به راحتی بازی کنند. این موضوع را هم بدانید که بازی های شغلی و نقش بازی به کودکان اجازه ی استفاده از تخیل را می دهند، توانایی آن ها را برای  کنترل حرکات و هیجانات بهتر می کند، به تقویت مهارت های اجتماعی آن ها کمک و به آنها امکان به اجرا در آوردن آموخته هایش را می دهند.

ویژگی های کالا:
تقویت مهارت های اجتماعی پرورش تخیل پرورش حس مسئولیت پذیری دارای 3 زمینه‌ی بازی کلاس درس، مطب پزشک و آموزش موسیقی دارای یک استند به ابعاد 30 × 9 × 33 سانتی‌متر با دو طبقه برای چیدن لوازم به دلیل داشتن قطعات ریز برای کودکان زیر 3 سال مناسب نمی باشد.
محتویات بسته بندی: یک استند با دو طبقه، 16 قطعه اسباب و لوازم خانه، 3 عروسک حیوانات خانگی
جنس کالا: پلاستیکی
زمان ارسال: 1 الی 3 روز کاری
شرایط خرید:
توصیه می کنیم برای یک خرید لذت بخش و مطمئن حتما اینجا را بخوانید.
 
گروه بندی(کاربرد): لوازم شغلی و نقش بازی
اهداف پرورشی: مهارت های اجتماعی، هماهنگی چشم و دست، مهارت دست
تولید کننده: keen way
کدکالا: FA-537
نظرات کاربران
ارسال نظر