تلفن فرفرک
میز اطوی باربی
  • میز اطوی باربی
  • 7142

میز اطوی باربیناموجود
رده سنی:
2 تا 6 سال
                                       جنسیت:
دختر
توضیح کالا:

 تقریبا از سن 2 سالگی به بعد، کودکان به والد هم جنس خود بسیار علاقمند می شوند و دوست دارند از آنها تقلید کنند. دخترها  بچه ها هم دوست دارند به دنیای مادر خود سرک بکشند و از آن سر در بیارند. شاید برای همین به وسایل مادر خود علاقمندند. اطو کردن هم کار همیشه مادرهای مهربون و به دنبال آن دختربچه هایی که هر دفعه دوست دارند کنار مادر خود اطو کنند. این اسباب بازی به همین منظور و برای اطو کردن نمادین طراحی شده است.

 3 تا 6 سالگی دوره ای است که کودکان بازی های تقلیدی و تخیلی را خیلی زیاد انجام می دهند و به این نوع از بازی ها بسیار علاقمندند. اسباب بازی های شغلی و نقش بازی امکان بازسازی و خلق موقعیت ها، وقایع، اعمال و صحنه هایی را می دهد که الهام گرفته از شناخت و درک کودک از دنیای اطراف خود است. با استفاده از این گروه اسباب بازی ها کودکان می توانند افراد، قهرمانان، حیوانات و موقعیت های مختلف را شبیه سازی کنند. اسباب بازی های گروه شغلی و نقش بازی ها بر اساس اندازه ی فیزیکی کودکان ساخته می شود تا بتوانند نقشی را که خودشان انتخاب کرده اند به راحتی بازی کنند. این موضوع را هم بدانید که بازی های شغلی و نقش بازی به کودکان اجازه ی استفاده از تخیل را می دهند، توانایی آن ها را برای  کنترل حرکات و هیجانات بهتر می کند، به تقویت مهارت های اجتماعی آن ها کمک و به آنها امکان به اجرا در آوردن آموخته هایش را می دهند.

ویژگی های کالا:
تقویت مهارت های اجتماعی اشنایی با نظم 5 تکه از میز اطو ابعاد:60*55*17سانتی متر ابعاد بسته بندی: 65*38*8سانتی متر کبفیت بالای قطعات کشور صاحب برند: ایتالیا
محتویات بسته بندی: میز اطو، اطو،چوب لباسی، سبد رخت، آب پاش
جنس کالا: پلاستیکی
زمان ارسال: 1 الی 3 روز کاری
شرایط خرید:
توصیه می کنیم برای یک خرید لذت بخش و مطمئن حتما اینجا را بخوانید.
 
گروه بندی(کاربرد): لوازم شغلی و نقش بازی
اهداف پرورشی: مهارت های اجتماعی
تولید کننده: Faro
کدکالا: FA-714
این کالاها را هم ببینید