تلفن فرفرک
ماشین کنترل عملیات آتش نشانی
  • ماشین کنترل عملیات آتش نشانی
  • 8012
  • 8013
  • 8014
  • bruder

ماشین کنترل عملیات آتش نشانیناموجود
رده سنی:
3 تا 15 سال
                                       جنسیت:
پسر
توضیح کالا:

آتنش نشان ها قهرمان شهرمان هستند، هنوز از خود گذشتگی آنها در حادثه پلاسکو از یادمان نرفته. این اسباب بازی بسیار شبیه به نمونه واقعی آن می باشد. درب موتور و پشت باز می شوند و چرخ های ماشین با فرمانک می چرخند. تمام این حرکات به فعالیت عضلات دست ها  کمک می کند. همراه با این ماشین یک آدمک فرمانده عملبیات به هراه کپسول اطفا و بیسیم وجود دارد تا هیجان بازی را دو چندان کند. 

نقش وادلین در این بازی: شما می توانید با همراهی کودک خود در این بازی علاوه بر لذت بیشتری که برای او فراهم می آورید، نکات ایمنی برای جلوگیری از آتش سوزی به خصوص در منزل را به او آموزش دهید. مطمئن باشید آموزش در کنار کار مورد علاقه کودکان، یعنی بازی، بسیار اثر بخش تر است.


درباره تولید کننده: شرکت Bruder یک شرکت آلمانیست که از سال 1926 شروع به فعالیت کرده و در زمینه ساخت اسباب بازی هایی بسیار شبیه به نمونه های واقعی آن در بازار های جهانی شهرت پیدا کرده است.

یک تبلیغ تلویزیونی نسبتا قدیمی از اسباب بازی های کمپانی برودر ببینید:

ویژگی های کالا:
ماشین کنترل عملیات آتش نشانی برند bruder no.2596 مهارت دست باز شدن درب ها، درب موتور و درب پشت قابلبت هدایت ماشین با فرمانک آژیر LED با سه مدل صدا همراه با آدمک آتش نشان و تجهیزات ایمین مربوطه قابل استفاده در داخل یا خارج از منزل کیفیت خیلی خوب و بسیار نز
محتویات بسته بندی: لندرور آتش نشانی، مامور آتش نشانی، کپسول، بیسیم، فرمان
جنس کالا: پلاستیک
زمان ارسال: 1 الی 3 روز کاری
شرایط خرید:
توصیه می کنیم برای یک خرید لذت بخش و مطمئن حتما اینجا را بخوانید.
 
گروه بندی(کاربرد): ماشین، هواپیما، قطار و ...
اهداف پرورشی: مهارت دست
تولید کننده: Bruder
کدکالا: FA-801
نظرات کاربران
ارسال نظر