تلفن فرفرک
استند آزمایشگاه w087
  • استند آزمایشگاه w087
  • 9342
  • 9343
  • آزمایشگاه کودک

استند آزمایشگاه w087ناموجود
رده سنی:
3 تا 8 سال
                                       جنسیت:
دختر و پسر
توضیح کالا:

این سوال  و جواب براتون آشنا نیست؟: " بزرگ شدی می خوای چیکاره شی؟! می خوام دکتر شم"... اکثر بچه های در رویای خود یک دکتر هستند و از تجربه دکتر بودن لذت می برند. این اسباب بازی با یک استند و 18 نوع ابزار مختلف پزشکی از جمله گوشی پزشکی، سرنگ ، میکروسکوپ و... کودک شما را یک دکتر تمام عیار خواهد کرد.

3 تا 6 سالگی دوره ای است که کودکان بازی های تقلیدی و تخیلی را خیلی زیاد انجام می دهند و به این نوع از بازی ها بسیار علاقمندند. اسباب بازی های شغلی و نقش بازی امکان بازسازی و خلق موقعیت ها، وقایع، اعمال و صحنه هایی را می دهد که الهام گرفته از شناخت و درک کودک از دنیای اطراف خود است. با استفاده از این گروه اسباب بازی ها کودکان می توانند افراد، قهرمانان، حیوانات و موقعیت های مختلف را شبیه سازی کنند. اسباب بازی های گروه شغلی و نقش بازی ها بر اساس اندازه ی فیزیکی کودکان ساخته می شود تا بتوانند نقشی را که خودشان انتخاب کرده اند به راحتی بازی کنند. این موضوع را هم بدانید که بازی های شغلی و نقش بازی به کودکان اجازه ی استفاده از تخیل را می دهند، توانایی آن ها را برای  کنترل حرکات و هیجانات بهتر می کند، به تقویت مهارت های اجتماعی آن ها کمک و به آنها امکان به اجرا در آوردن آموخته هایش را می دهند.

ویژگی های کالا:
تقویت مهارت های اجتماعی پرورش تخیل 38 تکه از لوازم آزمایشگاهی و پزشکی قابل جمع اوری و حمل در دو حالت چمدان چرخ دار و جمدان دستی بدون نیاز به باتری ابعاد: 41*24*71 سانتی‌متر ساخت کشور چین
محتویات بسته بندی: 38 قطعه از لوازم آزمایشگاه
جنس کالا: پلاستیکی
زمان ارسال: 1 الی 3 روز کاری
شرایط خرید:
توصیه می کنیم برای یک خرید لذت بخش و مطمئن حتما اینجا را بخوانید.
 
گروه بندی(کاربرد): لوازم شغلی و نقش بازی
اهداف پرورشی: مهارت دست، مهارت اجتماعی
تولید کننده: Wonderlong
کدکالا: FA-934
نظرات کاربران
ارسال نظر