تلفن فرفرک
ماشین کنترلی هایلوکس شاستی بلند
  • ماشین کنترلی هایلوکس شاستی بلند
  • 9702
  • 9703
  • 9704

ماشین کنترلی هایلوکس شاستی بلندناموجود
رده سنی:
6 سال به بالا
                                       جنسیت:
پسر
توضیح کالا:

رانندگی از جمله کارهایی است که اغلب پسران به آن علاقه دارند و از کودکی سعی می کنند با وسایل مختلف برای خود ماشین بسازند و رانندگی کنند. این ماشین کنترلی به دلیل داشتن ریموت کنترل شبیه به فرمان لذت یک رانندگی واقعی را برای کودک به همراه دارد. کافیست فرمان را در دست گرفته و یک رانندگی در خیابانی بدون ترافیک را تجربه کند، چرا که اهرم تنظیم حرکت ماشین این امکان را فراهم می کند تا ماشین را به هر جهتی که می خواهد هدایت کند. این ماشین سواری شبیه به نمونه واقعی آن ساخته شده که همین موضوع بر جذابیت آن می افزاید.

بازی با ماشین ها یا وسایل نقلیه، علاوه بر اینکه بازی های بی خطر هستند در تقویت یادگیری های مختلف کودکان نیز سهم دارند. ماشین های کوچک را می توان همه جا همراه خود برد و همه جا با آن ها بازی کرد چه به تنهایی و چه با دوستان.

ماشین ها می تواند کودکان را لحظات طولانی مشغول کنند و اگر چند اسباب بازی دیگر نیز با آن ها همراه باشد تبدیل به بازی کامل و مهمی برای رشد تفکر و خلاقیت پسر بچه ها خواهد شد.

ویژگی های کالا:
مهارت دست دارای کمک فنر برای چرخ های جلو و عقب دارای موتور قدرت مند نیاز به باتری 9 ولت کتابی برای دسته کنترل (در بسته بندی هست) دارای شارژر و باتری قابل شارژ برای ماشین ابعاد ماشین کنترلی (cm 50×24×28) ساخت کشور چین
محتویات بسته بندی: ماشین کنترلی، شارژر، دسته کنترل، آنتن، باتری 9 ولت کتابی
جنس کالا: آلمینیوم، پلاستیک
زمان ارسال: 1 الی 3 روز کاری
شرایط خرید:
توصیه می کنیم برای یک خرید لذت بخش و مطمئن حتما اینجا را بخوانید.
 
گروه بندی(کاربرد): ماشین، هواپیما، قطار و ...
اهداف پرورشی: مهارت دست
تولید کننده: XD
کدکالا: FA-970
نظرات کاربران
ارسال نظر