تلفن فرفرک
ماشین کنترلی لامبورگینی GF 1:10
  • ماشین کنترلی لامبورگینی GF 1:10
  • 9732
  • 9733
  • 9734

ماشین کنترلی لامبورگینی GF 1:10ناموجود
رده سنی:
6 سال به بالا
                                       جنسیت:
پسر
توضیح کالا:

رانندگی از جمله کارهایی است که اغلب پسران به آن علاقه دارند و از کودکی سعی می کنند با وسایل مختلف برای خود ماشین بسازند و رانندگی کنند. این ماشین کنترلی به دلیل داشتن ریموت کنترل شبیه به فرمان لذت یک رانندگی واقعی را برای کودک به همراه دارد. کافیست فرمان را در دست گرفته و یک رانندگی در خیابانی بدون ترافیک را تجربه کند، چرا که اهرم تنظیم حرکت ماشین این امکان را فراهم می کند تا ماشین را به هر جهتی که می خواهد هدایت کند. این ماشین سواری شبیه به نمونه واقعی آن ساخته شده که همین موضوع بر جذابیت آن می افزاید.

بازی با ماشین یا وسایل نقلیه، علاوه بر اینکه بازی های بی خطر هستند در تقویت یادگیری های مختلف کودکان نیز سهم دارند. ماشین ها را می توان همه جا همراه خود برد و همه جا با آن ها بازی کرد چه به تنهایی و چه با دوستان.

چند ماشین می تواند کودکان را لحظات طولانی مشغول کند و اگر چند اسباب بازی دیگر نیز با آن ها همراه باشد تبدیل به بازی کامل و مهمی برای رشد تفکر و خلاقیت پسر بچه ها خواهد شد.

ویژگی های کالا:
کمک به افزایش هماهنگی چشم و دست ریموت کنترل فرمونی دارای باتری شارژی به همراه شارژر برای ماشین کمک فنر برای چرخ های جلو و عقب نیاز به 2 عدد باتری AA برای کنترل مقیاس ماشین 1:10 (cm 48×18×10) ساخت کشور چین
محتویات بسته بندی: ماشین کنترلی، شارژر، دسته کنترل، باتری قابل شارژ (برای ماشین)
جنس کالا: آلمینیوم، پلاستیک
زمان ارسال: 1 الی 3 روز کاری
شرایط خرید:
توصیه می کنیم برای یک خرید لذت بخش و مطمئن حتما اینجا را بخوانید.
 
گروه بندی(کاربرد): ماشین، هواپیما، قطار و ...
اهداف پرورشی: مهارت دست
تولید کننده: Tian Du
کدکالا: FA-973
نظرات کاربران
ارسال نظر