تماس با ما
دلفین BluBlu
  • دلفین BluBlu
  • 10812
  • 10814
  • 10813
  • imctoys

دلفین BluBluناموجود
رده سنی:
18 ماه تا 4 سال
                                       جنسیت:
دختر و پسر
توضیح کالا:

دلفین BluBlu حرکت می‌کند و دهان و چشمانش را باز و بسته می‌کند. این عروسک پولیشی 39 سانتی با نوازش ابراز احساسات کرده و در هنگام گرسنگی هم ماهی می‌خورد! نکتهٔ جالب و بامزه این عروسک، ابراز احساسات آن در حین خوردن ماهی پلاستیکی است که آن را شیرین‌تر می‌کند. همین‌طور در هنگام خواب، یک پستانک زردرنگ داشته که دردهانش قرار می‌دهند و خروپف می‌کند و می‌خوابد. این عروسک نرم را می‌توان در هنگام خواب کودک هم در اختیارش داده تا باهم بخوابند. برای کودکانی که از تنها خوابیدن در اتاقشان می‌ترسند، این عروسک یک وسیله مناسب است تا در کنار هم خوابیده و از تنهایی نترسند. الیاف عروسک کاملا استاندارد و بهداشتی مناسب کودکان و نوزادان است.

عروسک های پلاشی، عروسک هایی هستند که جنس روکش آن ها به خز شباهت دارد و معمولا به شکل حیوانات یا شخصیت های کارتونی هستند. این عروسک ها که لطافت و ظاهر آنها کودکان را جذب می کنند، همچون اولین دوستان آن ها هستند. گاهی همراهی این عروسک ها به کودکان احساس امنیت می دهد و باعث می شود بسیاری از کودکان آنها را به عنوان جایگزینی برای جای خالی والدین خود بدانند، مثل هنگام خواب که آن ها با عروسک پلاشی خود آرامش می گیرند. حضور این عروسک ها در کنار کودکان به تدریج آن ها را با دنیای تخیل آشنا می کند و همچنین زمینه آشنایی ارتباط با دیگران را برای آنها فراهم می کند.

ویدئو این بازی را ببینید:

ویژگی های کالا:
برانگیختن حواس (لامسه، دیداری، شنیداری) قابلیت حرکت، باز و بسته کردن پلک ها موزیکال و آوازخوان دارای یک ماهی کوچک برای غذای دلفین و یک پستونک به شکل ماهی برای خواب ابعاد475 × 190 × 360 میلی‌متر کیفیت ساخت بالا الیاف عروسک کاملا استاندارد و بهداشتی مناسب
محتویات بسته بندی: عروسک، ماهی، پستانک
جنس کالا: پولیشی
زمان ارسال: 1 الی 3 روز کاری
شرایط خرید:
توصیه می کنیم برای یک خرید لذت بخش و مطمئن حتما اینجا را بخوانید.
 
گروه بندی(کاربرد): عروسک
اهداف پرورشی: حواس پنجگانه
تولید کننده: IMC Toys
کدکالا: FA-1081
نظرات کاربران
ارسال نظر