تلفن فرفرک
کیت ساخت مجسمه (دوستان مزرعه)
  • کیت ساخت مجسمه (دوستان مزرعه)
  • 3322
  • 3323

کیت ساخت مجسمه (دوستان مزرعه)ناموجود
رده سنی:
5 سال به بالا
                                       جنسیت:
دختر و پسر
توضیح کالا:

بازی با این اسباب بازی علاوه بر آنکه برای کودکان لذت بخش است، زمینه آشنایی آنها با حیوانات را نیز فراهم می آورد. والدین می توانند با انتخاب این کالا برای فرزند خود و مشارکت در بازی، اطلاعات عمومی او را وسعت بخشند و با داستان سرایی، قدرت تخیل او را تقویت کنند. استفاده از تخیل به کودک اجازه ساخت شخصیت ها و مکان های خیالی می دهد و او را تشویق به بیان ماجراهای آن ها می کند که کمک بزرگی برای تقویت مهارت ها گفتاری او می باشد.

قالب‌ها را آماده کنید، مواد را به درونشان بریزید، منتظر شوید تا آماده شوند. حالا قالب‌ها را باز کنید، حیوانات سه بعدی ساخته دست خود را رنگ آمیزی کرده و با آن‌ها بازی کنید. می‌توانید 6 حیوان در 4 نوع مختلف بسازید و با پس زمینه سه بعدی موجود در همین بسته یک فضای بسیار زیبا خلق کنید و از ساعت‌ها بازی، خلاقیت و سرگرمی در کنار آن لذت ببرید. توجه کنید  که قالب ها از پلاستیک سخت و با کیفیت ساخته شده اند که قابلیت استفاده مجدد را دارند، بنابر این شما می توانید تا هرچقدر که دوست دارید تعداد حیوانات خود را افزایش دهید و یــــک مـزرعــه بــزرگ بســــازیـــــد. 

ویژگی های کالا:
پرورش خلاقیت
مناسب برای سرگرمی و آموزش و تحریک ذهن
امکان ساخت 6 حیوان در 4 نوع مختلف
متناسب برای بازی دو کودک
پودر مجسمه سازی درون بسته بندی،برای ساخت 6 حیوان به ارتفاع تقریبی 5 تا 7 سانتی متر کافی است
استفاده بسیار آسان: گچ
محتویات بسته بندی: پودر مجسمه سازی، 4 عدد قالب حیوانات، 2 ردیف رنگ، کاغذ سمباده، 2 عدد قلم مو، نوار چسب دوطرفه، 1برگ تصویر پس زمینه مزرعه ،1عدد ابزار حکاکی، دفترچه راهنمای رنگی
جنس کالا: پلاستیکی، گچی
زمان ارسال: 1 الی 3 روز کاری
شرایط خرید:
توصیه می کنیم برای یک خرید لذت بخش و مطمئن حتما اینجا را بخوانید.
 
گروه بندی(کاربرد): هنر و خلاقیت
اهداف پرورشی: خلاقیت، مهارت های اجتماعی؛ مهارت دست
تولید کننده: 4M
کدکالا: FA-332
نظرات کاربران
ارسال نظر