تماس با ما

تعویض یا مرجوع کالا

پدر مادر گرامی, برای اینکه بتوانیم رضایت و آسودگی شما را از خرید از سایت فرفرک فراهم کنیم, تمام تلاش خود را می کنیم تا کالاها مطابق با درخواست شما و به ایمن ترین روش برای شما ارسال شود. با این وجود در بخش خدمات پس ار فروش آمادگی داریم تا در قالب چارچوب زیر کالای شما را تعویض یا ارجاع نماییم.

      خراب بودن و یا اشکال فنی ( حتی پس از باز شدن بسته بندی)

شما می توانید کالای دریافتی خود را تا 7 روز بعد از سفارش تست فرمایید و چنانچه با هرگونه اشکال فنی و خراب بودن قطعات کالا (مثل چفت نشدن قطعات لگو و پازل و ...) مواجه شدید، با تماس با فرفرک نسبت به ارجاع آن اقدام فرمایید. فرفرک متعهد به تعویض کالا و یا در صورت در خواست مشتری مرجوع و بازگرداندن تمام وجه پرداختی می باشد. خواهشمند است جهت استفاده از این سرویس به نکات زیر توجه فرمایید:

-         اشکال و ایراد فنی می بایست حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا از طریق شماره تلفن 22857019-021 به کارشناسان خدمات پس از فروش فرفرک اطلاع داده شود.

-         کارشناسان خدمات پس از فروش فرفرک ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. در صورتی که نقص فنی تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا می‌توانید کالای خود را با مدل دیگری جایگزین نمایید.

-         برای ارسال کالای دارای ایراد فنی به فرفرک، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن توسط پست پیشتاز ارسال شود.

-         پس از دریافت کالا توسط کارشناسان فرفرک وجه پرداختی حداکثر تا 72 ساعت استرداد و یا کالای جایگزین ارسال می شود.

-         لازم به ذکر است تمام هزینه های ارسال به ما, بر عهده فرفرک خواهد بود و هزینه ارسال به همراه مبلغ کالا عودت داده می شود.

-         این سرویس اشکال‏‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

 

      انصراف از خرید تا 30 روز ( بدون باز شدن بسته بندی)

چانچه به هر دلیلی،  قصد صرف نظر از سفارش خود را داشتید، اگر سفارش شما ارسال نشده بود سریعا با شماره 22857019-021 تماس حاصل فرمایید تا سفارش شما لغو و وجه شما استرداد شود و چنانچه کالای شما ارسال شده بود به نکات زیر برای هرچه استفاده بهتر از این سرویس توجه فرمایید

-         شما می توانید تا 30 روز در صورت باز نشدن پلمپ کالا، آن را به فرفرک بدون هیچ قید و شرطی ارجاع و در صورت تمایل می توانید آن را با کالای دیگر تعویض فرمایید

-          برای ارسال کالا به فرفرک، لازم است کالا از حالت پلمپ خارج نشده باشد و چنانچه کالا از ابتدا فاقد پلمپ بوده باشد (مثل برخی از عروسک ها) کالا دچار هیچ گونه نقص و یا کثیفی نشده باشد.

-          کالا می بایست توسط فاکتور به همرا پست پیشتاز به فرفرک ارسال شود. هزینه ارسال در این سرویس به عهده مشتری می باشد. توجه فرمایید برای ارسال، کالا به خوبی بسته بندی شود زیرا کالای برگشتی در صورتی که در شرایط اولیه خود توسط فرفرک دریافت نگردد, قابل استرداد نیست.

-         پس از دریافت کالا توسط کارشناسان فرفرک وجه پرداختی حداکثر تا 48 ساعت استرداد و یا کالای جایگزین ارسال می شود