شرایط و ضوابط

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی فرفرک و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید کالا از فروشگاه اینترنتی فرفرک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتويات فروشگاه فرفرک فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین فرفرک امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکر شده در بخش " تماس با ما " تماس بگيريد. نقل قول از محتويات فروشگاه فرفرک برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
فروشگاه فرفرک هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد وبسایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

تمام شرایط و خدمات فروشگاه فرفرک برمبنای آخرین سیاست های این پایگاه شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار پایگاه مندرج می گردد. 
ارتباط زیباما با کاربران فقط از طریق ferferak.com برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. فرفرک به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط ارسال در تحویل در این صفحه قابل مشاهده می باشد.

تعویض و یا مرجوعی کالا(ها) هر سفارش طبق توضیحات و شرایط این صفحه امکان پذیر است.

ارتباط مستقيم با کاربران

فروشگاه فرفرک به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را  از طریق بخش تماس با ما ارسال نمایید.
ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسش های خود را به يکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با ما برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

شرایط و خدمات فروش

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی فرفرک، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند .
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه فرفرک درج نموده است.
فروشگاه فرفرک به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

اگر به هر دلیلی اسباب بازی سفارش داده شده قابل ارسال نبود، در صورت پرداخت مشتری در درگاه بانک متصل به سایت فرفرک، مبلغ پرداخت شده به ظور کامل به او برگردانده می شود.

خدمات پس از فروش

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که فرفرک خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

محتوا این صفحه ممکن است در دوره های زمانی مختلف تغییر کند و کاربر موظف به مطالعه شرایط می باشد.

ورود

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم