تلفن فرفرک
موزائیک سازی حیوانات با خمیر
  • موزائیک سازی حیوانات با خمیر
  • 4511
  • 4512
  • 4513

موزائیک سازی حیوانات با خمیرناموجود
رده سنی:
5 سال به بالا
                                       جنسیت:
پسر و دختر
توضیح کالا:

مهارت کار با دست یکی از مهارت هایی است که حتما کودکان در دوران کودکی باید آن را کسب کنند. حس قشنگ ساختن و شکل دادن به خمیر را شاید خیلی از ما بزرگترها هم در دوران کودکی تجربه کرده باشیم. این کالا هم با کیت همراه خود امکان ساخت مجسمه های موزائیکی را برای کودکان فراهم می آورد تا قدرت لامسه و خلاقیت کودکان پرورش یابد. با این کیت آموزشی خمیر به سادگی در قالب های سرامیکی فرورفته و طرح های زیبای قورباغه، پروانه و حلزون ساخته می شود. این موزائیک ها میتوانند هدیه ی جذابی برای اطرافیان باشند. حس درست کردن این طرح های زیبا توسط کودکان و هدیه دادن آن به دیگران اعتماد به نفس آنها را بالا می برد.

سری کالاهای هنر و خلاقیت به کودکان شجاعت و لذت واقعیت دادن به تصوراتشان را می دهد. با این سری کالاهای برند 4M می توان کارگاه خانگی راه اندازی کنیم تا کودکان روش های متفاوتی را برای خلق و ترکیب رنگها امتحان کنند تا آنجا که سبک و ذوق هنری خود را بشناسند و در همان مسیر ادامه دهند. با سری کالاهای هنر و خلاقیت برند 4M استعدادهای فرزندانمان را شکوفا و به پرورش خلاقیت آنها کمک کنیم.

ویژگی های کالا:
پرورش خلاقیت
تقویت مهارت های دست
دارای شابلون ها و قالب پلاستیکی موزاییک‌سازی جذاب
3 رنگ خمیر بازی مخصوص
توجه برای کودکان زیر 3 سال مناسب نیست
محتویات بسته بندی:  3 قالب پلاستیکی موزائیک، 3 خمیر رنگی مخصوص، 3 طرح شابلون، 3 محافظ مقوایی پشت قاب، ابزار کرافت، کوکی کاتر، وردنه پلاستیکی، نخ، دفترچه راهنما
جنس کالا: خمیر
زمان ارسال: 1 الی 3 روز کاری
شرایط خرید:
توصیه می کنیم برای یک خرید لذت بخش و مطمئن حتما اینجا را بخوانید.
 
گروه بندی(کاربرد): هنر و خلاقیت
اهداف پرورشی: خلاقیت، مهارت دست، حواس پنج گانه
تولید کننده: 4M
کدکالا: FA-451
نظرات کاربران
ارسال نظر