فروشگاه اسباب  بازی فرفرک - لوگو

بازی شغل و حرفه کودکان است. آن ها در بازی تخیل می کنند، مشاهدات خود را تجربه می کنند و یاد می گیرند و یادگیری لازمه رشد است. از این رو امروزه برای کمک به رشد کودکان محصولاتی براساس توانایی های فیزیکی و ذهنی در مراحل مختلف سنی طراحی و ساخته می شوند که انتخاب مناسب آن ها نیاز به آگاهی در این زمینه دارد.  با توجه به این موضوع، "فرفرک" مصمم است والدین را در این امر یاری دهد و از آن جا که قبول داریم والدین همیشه  بهترین کاری که می توانند را برای  فرزندشان انجام می دهند، با احترام به نظرات و توانایی های پدرها و مادرها، می خواهیم اطلاعات لازم و کافی در مورد اسباب بازی ها را در اختیار والدین قرار دهیم تا با توجه به شناختی که از فرزند خود دارند مناسب ترین تصمیم را برای آن ها بگیرند. هدف از این کار دادن نسخه برای تعلیم و تربیت کودکان نیست بلکه همراهی والدین در بهتر بزرگ کردن فرزندانشان است.

در مجموعه فرفرک تلاش کردیم تا به صورت تخصصی به عرضه هدفمند اسباب بازی های استاندارد برای کودکان 2 تا 7 سال بپردازیم تا شاید با تشریح تخصصی هر کالا و اهداف پرورشی آن مقداری از دغدغه های والدین برای انتخاب اسباب بازی مناسب را برطرف کنیم.

به امید آنکه با همکاری و همدلی شما پدرو مادرها ی دلسوز و علاقه مندان به کودکان سرزمینمان ، فعالیت های "فرفرک" روز به روز موثرتر واقع شود و همه بتوانیم دست به دست هم در پرورش نسلی آگاه، خلاق و شادتر سهیم باشیم.آمین

 

تماس با ما:

تهران: سیدخندان، خیابان جلفا، بن بست گنجشک، پ4، ط3

 تلفن: 22857019-021 و 28423306-021

Email: info[[@]]ferferak.com

مجوزها:

   

شبکه های اجتماعی:

   

  • فرفرک در رسانه ها:


ورود

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم