آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فرفرک بوده است و فرفرک در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به محصولات:

اطلاعات هر اسباب بازی در وب‌سایت فرفرک، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و فرفرک مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین فرفرک مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات  و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه فرفرک در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

شرایط عمومی‌ بازگشت کالا

مشتری موظف است در هنگام دریافت کالا از پیک فرفرک یا مامور پست بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود هر گونه آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید، همچنین مشتری موظف است در حضور مامور پست یا پیک فرفرک محتویات سفارش خود را با فاکتور تطابق داده و در صورت تفاوت تعداد کالای ارسال شده با فاکتور ثبت شده از دریافت آن خودداری نمایند.

در صورتی که پس از بازکردن بسته بندی کالا با شکستگی، خوردگی و یا عدم کارکرد صحیح کالا مواجه شدید لطفا تا حداکثر ظرف 24 ساعت به فروشگاه فرفرک به شماره 28423306 اطلاع دهید تا نسبت به مرجوعی کالا اقدام شود. هزینه برگشت کالای خراب به عهده فرفرک است و در صورتی که اطلاع رسانی تا 24 ساعت انجام نگیرد، مسئولیتی متوجه فرفرک نیست. اما در صورتی که پلمپ کالا باز نشده باشد در صورت تمایل مشتری می تواند تا 7 روز تقومی سفارش خود را مرجوع یا تعویض نماید.

در صورت مرجوع سفارش، پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط مشتری را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت کالا تعویض یا وجه آن تا 48 ساعت عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.

توجه داشته باشید برگشت کالا حتما می بایست با هماهنگی صورت گیرد و هرگونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی و هماهنگی با پشتیبانی فرفرک و بررسی ایشان بر عهده مشتری می‌باشد.

ورود

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم