1- با استفاده از شاخه‌های سایت یا بخش جستجو، محصول دلخواهتون رو پیدا کنید و بعد از پیدا کردن محصول دلخواه، روی عکس آن کلیک کنید.

2- در صفحه محصول، مشخصات و توضیحات محصول را مطالعه کنید و در نهایت روی دکمه «افزودن به سبد خرید» کلیک کنید

3- بعد از اضافه کردن محصول به سبد، در پنجره باز شده روی مشاهده سبدخرید بزنید.

4- پس از ورود به صفحه خلاصه سبدخرید، مجدد کالاهای انتخاب شده و همچنین تعداد آن ها را بررسی کرده و روی مرحله بعد بزنید.

5- اگر در فرفرک عضو نیستید، کافیست شماره موبایل و مشخصات خود را وارد کرده یا یک حساب کاربری برای شما ایجاد شود. (در صورتی که قبلا عضو شده اید، با شماره موبایل یا ایمیل قبلی وارد شوید)

6- در این مرحله نیاز است آدرس و مشخصات گیرنده بسته را وارد کنید ( در انتخاب استان دقت کنید و تمامی فیلدها را با حروف فارسی وارد کنید تا مشکلی در پردازش سفارش شما بوجود نیاید ) پس از تکمیل بر روی افزودن زده و دکمه ادامه را بزنید.

7- در این مرحله روش ارسال را انتخاب میکنید و توضیحات مربوط به هر روش ارسال را با دقت مطالعه کنید. پس از انتخاب روی ادامه بزنید. اگر موردی در روند پردازش و تحویل سفارش نیاز است که بررسی شود در بخش پیغام خریداری حتما بنویسید.

8- در این مرحله روش پرداخت سفارش را مشخص میکنید، این روش ها با توجه به استان انتخابی برای هر آدرس می تواند متفاوت باشد. پس از انتخاب روی ثبت نهایی سفارش بزنید. در صورتی که پرداخت اینترنتی را انتخاب کرده باشید به درگاه منتثل می شوید.

9- پس از طی مراحل بالا، سفارش ثبت شده و دقایقی بعد پیامکی برای شما ارسال می شود.

10- امکان بررسی وضعیت سفارش در هر لحظه از حساب کاربری وجود دارد، ما برای هر مرحله از سفارش شما وضعیتی مشخص کرده ایم که در هر مرحله از پردازش سفارش شما این اطلاع داشته باشید.

**** در صورتی که پرسش یا مورد دیگری بود، با امور مشتریان تماس بگیرید: 28423306

ورود

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم